Pink Leopard

2 090,00 Kč
1 045,00 Kč Ušetříte 50%
Nejsme plátci DPH

Plavky s oboustranným spodním dílem v provedení leopard / růžová.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Qty:

 

 

 

Pink Leopard je dokonale složený set přesně pro ty ženy, které se chtějí cítit velmi svůdně, ale nechtějí opomenout svou něžnou stránku. Skládá se z rafinovaného korzetového topu s půlenými košíčky a podlouhlými ramínky, které vykreslí na hrudi krásné čisté linie. Set doplňují oboustranné kalhotky, s lehce vyvýšeným pasem a postranními šňůrkami, které mají opticky prodloužit nožky.

Vlastnoručně vytvořené střihy. Originální design! 2v1! Set má působit jemně, ale zároveň svůdně. To zajistila kombinace světlejších odstínu leopardího vzoru a jemné růžové. Plavky jsou ušité z velmi kvalitní lesklé italské lycry. Každý model je šit ručně, a jelikož se jedná o oboustranné modely, je skutečně zapotřebí vzít do ruky jehlu a nit. Takto krásně ušité to mám od českých švadlenek. A už stačí jen dodat, že model je bezešvý, pro maximální pohodlí.

Použitá lesklá italská lycra je velmi tenká a příjemně jemná. K tomu je látka chlóru odolná, odolá i krémům a olejům, a tkanina má vysokou ochranu proti UV záření. Látka je bakteriostatická, hydrofilní a odpuzující vodu. Takže zanechání skvrn na látce bude velmi obtížné, snad až nemožné.

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Velikost košíčku použitý u velikosti XS odpovídá košíčkům pro prsa velikosti 0-1, u velikosti S je to košíček 1-2 a u velikosti M, je to košíček pro prsa velikosti 2-3. Všechny košíčku jsou půlené a jsou navrženy tak, aby co nejvíce přiléhaly k tělu a prsa nádherně nadzvedla. Objem půleného košíčku je mírně menší, a to záměrně, aby se i ženy s malými prsy cítily žensky. Proto je uvedené rozpětí košíčku, jelikož záleží skutečně jenom na vaší preferenci.

Korzet, košíčky:

XS – 0-1

S – 1-2

M – 2-3

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

Pussiny Babe má na sobě velikost XS, její míry jsou 85-60-87.

pink_leopard

Data sheet :

Druh
Dvoudílné