Pink Leopard

2 090,00 Kč
1 045,00 Kč Ušetříte 50%
Nejsme plátci DPH

Plavky s oboustranným spodním dílem v provedení leopard / růžová.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Qty:

  • Bezpečná platba přes bránu GoPay Bezpečná platba přes bránu GoPay
  • Doprava ZDARMA! Doprava ZDARMA!
  • Možnost výměny nevhodné velikosti Možnost výměny nevhodné velikosti

Pink Leopard je dokonale složený set přesně pro ty ženy, které se chtějí cítit velmi svůdně, ale nechtějí opomenout svou něžnou stránku. Skládá se z rafinovaného korzetového topu s půlenými košíčky a podlouhlými ramínky, které vykreslí na hrudi krásné čisté linie. Set doplňují oboustranné kalhotky, s lehce vyvýšeným pasem a postranními šňůrkami, které mají opticky prodloužit nožky.

Vlastnoručně vytvořené střihy. Originální design! 2v1! Set má působit jemně, ale zároveň svůdně. To zajistila kombinace světlejších odstínu leopardího vzoru a jemné růžové. Plavky jsou ušité z velmi kvalitní lesklé italské lycry. Každý model je šit ručně, a jelikož se jedná o oboustranné modely, je skutečně zapotřebí vzít do ruky jehlu a nit. Takto krásně ušité to mám od českých švadlenek. A už stačí jen dodat, že model je bezešvý, pro maximální pohodlí.

Použitá lesklá italská lycra je velmi tenká a příjemně jemná. K tomu je látka chlóru odolná, odolá i krémům a olejům, a tkanina má vysokou ochranu proti UV záření. Látka je bakteriostatická, hydrofilní a odpuzující vodu. Takže zanechání skvrn na látce bude velmi obtížné, snad až nemožné.

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Velikost košíčku použitý u velikosti XS odpovídá košíčkům pro prsa velikosti 0-1, u velikosti S je to košíček 1-2 a u velikosti M, je to košíček pro prsa velikosti 2-3. Všechny košíčku jsou půlené a jsou navrženy tak, aby co nejvíce přiléhaly k tělu a prsa nádherně nadzvedla. Objem půleného košíčku je mírně menší, a to záměrně, aby se i ženy s malými prsy cítily žensky. Proto je uvedené rozpětí košíčku, jelikož záleží skutečně jenom na vaší preferenci.

Korzet, košíčky:

XS – 0-1

S – 1-2

M – 2-3

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

Pussiny Babe má na sobě velikost XS, její míry jsou 85-60-87.

pink_leopard

Data sheet :

Druh
Dvoudílné