Candy for Candy

1 790,00 Kč
Nejsme plátci DPH

Kompletně oboustranný model v provedení růžovo-oranžové Květy/ žluté Tečky.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Varianta spodního dílu:
  • Tanga
  • Klasické
Qty:

 

 

 

Znáte ty dny, kdy si připadáte neuvěřitelně krásná a ženská, a vaše duše má jenom ty jemné a romantické odstíny.. Tak s takovými pocity jsem tvořila model „Candy for Candy“. Kompletně oboustranný set složený z vrchního dílu s volánky a s posuvnými ramínky, a kalhotkami s volánky ve dvou možných provedení. Záleží jen na Vás dívky, na jaký střih spodního dílu se cítíte.

Použitý střih se zašitými volánky s sebou nese neuvěřitelný nádech romantiky a jemnosti.. Model perfektně sedí, je velmi pohodlný a velmi rafinovaně provedený.. Designové provedení jsem volila s naprostou opatrností, abych modelu nevzala ani kousíček ze své jemnosti a čistoty.. Z jedné strany jsou použity žluté puntíčky, které jsou neuvěřitelně roztomilé a z druhé strany vynikají oranžové květy.. Naprosto perfektní kombinace.

2 modely v 1!

Vlastnoručně vytvořené střihy!

Originální design!

Velmi kvalitní lesklá italská lycra!

Skutečné ruční šití, s jehlou a nití!

Kompletně česká výroba

Bezešvý model

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Jedná se o originální střih s hlubokým výstřihem, který prsa krásně zafixuje, a rafinovaným zavazováním na zadní části, které miluji a považuji za “třešničku na dortu“ . Zde na vás nečeká žádná záludnost a lze se orientovat podle konfekční velikosti.

Vrchní díl:

XS – 0-1

S – 1-2

M – 2-4

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

candy_for_candy

Data sheet :

Druh
Dvoudílné