Passion Fruit

1 990,00 Kč
Nejsme plátci DPH

Kompletně oboustranný model v provedení Pineapple / Watermelon.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Varianta spodního dílu:
  • Tanga
  • Klasické
Qty:

 

 

 

K tomuto modelu mě přivedla má dcera, a tedy tvořila jsem jej s dětskou naivitou a rozpustilostí.. Kompletně oboustranný set složený z plaveckého vrchního dílu, který je oproti loňskému roku střihově lehce zúžen a upraven. Dále set obsahují kalhotky, které lze vybírat ze dvou možných provedení. Záleží jen na Vás dívky, na jaký střih spodního dílu se cítíte.

Vždy tvořím jen pocitově a tento model jsem tvořila se svojí dcerou.. To ona mi řekla, že by chtěla mít plavky, které vypadají jako melounek.. :) A tak moje láska navrhla své první plavky!

Tento model je pro dívky, které se nikdy nevzdají své dětské stránky a milují život v pravém slova smyslu.. Střih je již dobře znám. Model perfektně sedí, krásně tvaruje prsa a jakákoliv aktivita není problém. Loňský nejoblíbenější střih!!!

2 modely v 1!

Vlastnoručně vytvořené střihy!

Originální design!

Velmi kvalitní lesklá italská lycra!

Skutečné ruční šití, s jehlou a nití!

Kompletně česká výroba

Bezešvý model

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Vrchní díl je “vylepšeného“, tudíž odvážnějšího plaveckého střihu, který je naprosto pohodlný. U tohoto střihu nehraje ani takovou roli objem prsou, jako spíše váš objem pod prsy. Například velikost XS je schopná pojmout prsa velikosti 0, 1, ale i 2, 3, ovšem musíte být velice útlá. Tak samo to platí i pro velikosti S, kde se vleze i hrudník velikosti 4 či u velikosti M dokonce i 5.

Objem pod prsy:

XS – 68-72

S – 73-76

M – 77-82

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

passion_fruit

Data sheet :

Druh
Dvoudílné