Flawless Hot

1 790,00 Kč
Nejsme plátci DPH

Kompletně oboustranný model v provedení Red Leopard a Tyrkys fliter.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Varianta spodního dílu:
  • Tanga
  • Klasické
Qty:

 

 

 

Za mě jednoznačně nejžhavější model letošního roku. Kompletně oboustranný set složený z velmi rafinovaného vrchního dílu s posuvnými ramínky a kalhotkami ve dvou možných provedení. Záleží jen na Vás dívky, na jaký střih spodního dílu se cítíte.

Tento model je prostě čistě HOT! Střih i design k tomu jednoduše vybízí.. Vrchní díl je hluboce prohloubený do výstřihu a překrásně tvaruje prsa. Zadní část je velmi rafinovaná, prostě taková ta třešnička na tom nejsladším dortu. K modelu lze zvolit jeden ze dvou typů spodních dílů.. Zvolit lze „vykrojený“ či „klasický“ střih. Použitý design je hravý a žhavý, a věřte, že tento model svým provedením nenechá nikoho chladným a bez povšimnutí..

2 modely v 1!

Vlastnoručně vytvořené střihy!

Originální design!

Velmi kvalitní lesklá italská lycra!

Skutečné ruční šití, s jehlou a nití!

Kompletně česká výroba

Bezešvý model

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Vrchní díl je navržený tak, aby krásně tvaroval malá i velká prsa, a to díky perfektnímu střihu a posuvných ramínek. Model je naprosto pohodlný, perfektně sedí, krásně zdůrazňuje přednosti a po oblečení vám garantuji, že jej nebudete chtít sundat. U tohoto modelu se lze orientovat dle klasické konfekční velikosti.

Vrchní díl:

XS – 0-1, malé 2

S – 1-2, malé 3

M – 2-3, malé 4

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

flawless_hot

Data sheet :

Druh
Dvoudílné