Summer Fever

1 990,00 Kč
Nejsme plátci DPH

Kompletně oboustranný model, v provedení modré květy a červené pruhy.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Varianta spodního dílu:
  • Tanga
  • Klasické
Qty:

 

 

 

Moje srdcová záležitost pro tento rok. Kompletně oboustranný set složený z vrchního dílu s rukávky a lehce vyvýšenými kalhotkami ve dvou možných provedení. Záleží jen na Vás dívky, na jaký střih spodního dílu se cítíte.

Tento model mám vytvořený už přes rok.. Vytvořila jsem překrásný střih, který bude mít spuštěné ramínka, a tak zdůrazní linie ramen a krku.. Letos si lze vybírat kalhotky ze dvou provedení. Jedny jsou více vykrojené přes zadeček a druhé jsou pro dívky, které ještě sbírají odvahu na odvážnější střih, a tedy vytvořila jsem i „klasický“ střih.. Oba typy jsou ovšem lehce vyvýšené, aby opticky prodloužily nožky.

Jednotlivé barevné provedení jsem zde tvořila čistě pocitově.. Tohle je model o kterém jsem snila už dlouho a tvořila jsem si jej letos pro sebe, pro radost.. :))

2 modely v 1!

Vlastnoručně vytvořené střihy!

Originální design!

Velmi kvalitní lesklá italská lycra!

Skutečné ruční šití, s jehlou a nití!

Kompletně česká výroba

Bezešvý model

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Velmi rafinovaný vrchní díl se spuštěnými rukávky a „korzetovým“ zavazováním na zadní části, vás svým provedením úplně dostane. Neuvěřitelně slušivé a krásné.. Vrchní díl je navržen dle klasické konfekční velikosti.

Vrchní díl:

XS – 0-1, malé 2

S – 1-2, malé 3

M – 2-3, malé 4

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

summer_fever

Data sheet :

Druh
Dvoudílné