My Heaven

1 890,00 Kč
945,00 Kč Ušetříte 50%
Nejsme plátci DPH

Plavky kompletně oboustranné, provedení se dvěma abstrakcemi.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Qty:

 

 

 

My Heaven si pohraje s každou myslí. Je to překrásný oboustranný set, kde prostřednictvím kombinací barev, může žena vyjádřit své momentální rozpoložení. Máte možnost si vybrat mezi jemnou dívkou a silnou ženskosti.. Kompletně oboustranný set se skládá z rafinovaného vrchního dílu, který lze libovolně zavázat, a vykrojeného spodního dílu s lehce vyvýšeným pasem, díky kterému se opticky prodlouží nožky.

Vlastnoručně vytvořený střih. Originální design! 2v1! Jedna strana kombinovaná v různých odstínech růžové a modré vytváří pocit jemnosti. Druhá strana kombinuje teplé odstíny s dominantní bordó, pro stránku ženskou. Jsou ušité z velmi kvalitní matné italské lycry. Každý model je šit ručně, a jelikož se jedná o oboustranné modely, je skutečně zapotřebí vzít do ruky jehlu a nit. Takto krásně ušité to mám od českých švadlenek. A už stačí jen dodat, že model je bezešvý.

Použitá matná italská lycra vám zaručí maximální pohodlí, jelikož je velmi pružná a proto perfektně sedí. Je chlóru odolná a má vysokou ochranu proti UV záření. Také je bakteriostatická, hydrofilní a odpuzující vodu. Takže zanechání skvrn na látce bude velmi obtížné, snad až nemožné.

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Jedná se o originální střih s hlubokým výstřihem, který prsa krásně zafixuje, a rafinovaným zavazováním na zadní části, které miluji a považuji za “třešničku na dortu“. Zde na vás nečeká žádná záludnost a lze se orientovat podle konfekční velikosti.

Vrchní díl:

XS – 0-1

S – 1-2

M – 2-3

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

Pussiny Babe má na sobě velikost XS, její míry jsou 85-60-87.

my_heaven

Data sheet :

Druh
Dvoudílné