Live Element

1 990,00 Kč
1 194,00 Kč Ušetříte 40%
Nejsme plátci DPH

Plavky kompletně oboustranné, v provedení duha / voda.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Qty:

 

 

 

Live Element, tak to je set stvořený pro všechny víly světa. Tento kompletně oboustranný model je složeny z “plaveckého“ topu, který je velmi pohodlný a pěkně tvaruje prsa. Dále set doplňují vykrojené kalhotky s lehce vyvýšeným pasem, které mají prodloužit nožky. V tomhle modelu si každá žena, víla, bude připadat velmi roztomile, a to hlavně díky použitým barvám a provedení. Nicméně i tenhle střih zaručí, že si budete stále připadat velmi přitažlivá.. roztomile přitažlivá.

Vlastnoručně vytvořený střih. Originální design! 2v1! Z jedné strany překvapí hřejivé pastelové barvy duhy s dominantní žlutou, a druhá strana odráží jemné odstíny hladiny moře. Jsou ušité z velmi kvalitní matné italské lycry. Každý model je šit ručně, a jelikož se jedná o oboustranné modely, je skutečně zapotřebí vzít do ruky jehlu a nit. Takto krásně ušité to mám od českých švadlenek. A už stačí jen dodat, že model je bezešvý.

Použitá matná italská lycra vám zaručí maximální pohodlí, jelikož je velmi pružná a proto perfektně sedí. Je chlóru odolná a má vysokou ochranu proti UV záření. Také je bakteriostatická, hydrofilní a odpuzující vodu. Takže zanechání skvrn na látce bude velmi obtížné, snad až nemožné.

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Vrchní díl je “vylepšeného“, tudíž odvážnějšího, plaveckého střihu, který je naprosto pohodlný. U tohoto střihu, nehraje ani takovou roli objem prsou, jako spíše váš objem pod prsy. Například velikost XS je schopná pojmout prsa velikosti 0, 1, ale i 2, ovšem musíte být velice útlá. Tak samo to platí i pro velikosti S, kde se vleze i hrudník velikosti 3 či u velikosti M dokonce i 4.

Objem pod prsy:

XS – 68-72

S – 73-76

M – 77-82

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

Pussiny Babe má na sobě velikost XS, její míry jsou 85-60-87.

live_element

Data sheet :

Druh
Dvoudílné