Bermuda Triangle

1 690,00 Kč
845,00 Kč Ušetříte 50%
Nejsme plátci DPH

Plavky s oboustranným spodním dílem, provedení triangle / voda.

Horní díl:
  • XS
  • S
  • M
Spodní díl:
  • XS
  • S
  • M
Qty:

 

 

 

Bermuda Triangle je set pro ženy, které milují minimalismus a ocení ojedinělost a jemnost střihu. Tento set se skládá ze zešikmeného trojúhelníkového topu, který je šitý bez jakéhokoliv zapínání. Tohle provedení bylo zvoleno záměrně, aby se docílilo čistých a jemných linií na zádech, které opticky zeštíhlují. A díky originálním zešikmeným trojúhelníkům se krásně vytvarují ňadra. Spodní díl je oboustranný, lehce vyvýšený, vykrojený a na tenkém ramínku pro dokonalou souhru.

Vlastnoručně vytvořený střih. Originální design! 2v1! Vrchní díl zůstává z každé strany bílý, ale spodní díl lze otáčet na libovolnou stranu a vybrat si tak ze dvou modelů. Z jedné strany hra geometrických tvarů s hlavním prvkem námořnické modři a z druhé strany jemné odstíny odrážející hladinu moře. Jsou ušité z velmi kvalitní lesklé italské lycry. Každý model je šit ručně, a jelikož se jedná o oboustranné modely, je skutečně zapotřebí vzít do ruky jehlu a nit. Takto krásně ušité to mám od českých švadlenek. A už stačí jen dodat, že model je bezešvý, pro maximální pohodlí.

Použitá lesklá italská lycra je velmi tenká a příjemně jemná. K tomu je látka chlóru odolná, odolá i krémům a olejům, a tkanina má vysokou ochranu proti UV záření. Látka je bakteriostatická, hydrofilní a odpuzující vodu. Takže zanechání skvrn na látce bude velmi obtížné, snad až nemožné.

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Vrchní díl je navržený s lehkým zešikmením, které docílí toho, že se prsa krásně vytvarují. Všechny velikosti jsou ušity s jednotnou délkou šňůrek doplněné o gumy, aby se prsa s jakýmkoliv objemem dostatečně nadzvedla. Objem pod prsy je o něco menší nežli standard, jelikož plavky nemají zapínání. Nelekněte se, je to záměr. Plavky tak i při dlouhodobém nošení budou držet tvar.

Trojúhelníky:

XS – 0-1, malé 2

S – 1-2, malé 3

M – 2-3, malé 4

Kalhotková část je mírně vyvýšená, a tedy je důležité vzít si rozměr “nad boky“. Rozměry jsou nicméně standardní, zde se lze orientovat podle konfekční velikosti.

Kalhotky “Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

Pussiny Babe má na sobě velikost XS, její míry jsou 85-60-87.

bermuda_triangle

Data sheet :

Druh
Dvoudílné