Summer High

2 390,00 Kč
1 434,00 Kč Ušetříte 40%
Nejsme plátci DPH

Oboustranné jednodílné plavky, v provedení dívka s marihuanovými květy / sladká růžová.

Velikost:
  • XS
  • S
  • M
Qty:

 

 

 

Summer High je model stvořen pro ženy, které milují pozornost a nebojí se šokovat. Cítíš se jako rebel, ale druhý den by si byla ráda za jemnou dívku? Tyhle oboustranné a ztřeštěné jednodílné plavky, s hlubokým výstřihem, hluboce střiženými výkroji a velice vyvýšenou kalhotkovou části, jsou tou ideální volbou. Působí velmi žensky, jelikož model je střižen přesně tak, aby zvýraznil každou ženskou křivku a díky vyvýšené kalhotkové částí, budou nožky vypadat delší.

Má srdcová záležitost.. Vlastnoručně vytvořený střih. Originální design! 2v1! Z jedné strany levituje silná žena bořící předsudky s prstýnky odrážející mé myšlení a z druhé strany sladká růžová. Tohle grafické podání společně se střihem zajistí, že budete středem pozornosti každé pláže. Jsou ušité z velmi kvalitní matné italské lycry. Každý model je šit ručně, a jelikož se jedná o oboustranné modely, je skutečně zapotřebí vzít do ruky jehlu a nit. Takto krásně ušité to mám od českých švadlenek. A už stačí jen dodat, že model je bezešvý.

Použitá matná italská lycra vám zaručí maximální pohodlí, jelikož je velmi pružná a proto perfektně sedí. Je chlóru odolná a má vysokou ochranu proti UV záření. Také je bakteriostatická, hydrofilní a odpuzující vodu. Takže zanechání skvrn na látce bude velmi obtížné, snad až nemožné.

Plavky zvládnou praní na 30°, ale doporučuji plavky prát ručně. Vaše ruce jim zaručí to správné jemné zacházení.

Velikostní tabulka

Všechny modely jsou vysoce módní. Tedy jde hlavně o to, aby si v nich žena připadala výjimečně a nabyla na sebevědomí. Každý model má své specifikace, proto se každému modelu věnuji zvlášť.

Jednodílné plavky na které musí mít žena odvahu. Vysoce střižené se standardními rozměry. Velikosti nejsou omezeny ani tak velikosti prsou, když se žena na model cítí, ale stačí se pouze orientovat na základě konfekční velikosti a délky těla. Doporučuji všem ženám s výškou nad 173 cm, aby ani nepřemýšlely nad velikosti XS, jelikož by byla na ně příliš krátká. Ale vybíraly si mezi velikosti S a M, podle proporcí těla.

“Nad boky“:

XS – 75-83

S – 84-87

M – 88-92

Pussiny Babe má na sobě velikost XS, její míry jsou 85-60-87.

summer_high

Data sheet :

Druh
Jednodílné