O nás

Pussiny Bikini je česká lifestylová značka, která se specializuje na exkluzivní designové a oboustranné plavky, šité z vysoce kvalitní italské lycry, došívané ručně, s velmi výraznými střihy a styly. Každý Pussiny kus je stejně tak jedinečný, jako Pussiny Babe, která je má na sobě.

Pussiny Bikini byla založena letošního roku 2017, a jednoduše k tomu vedla touha splnění celoživotního snu a zároveň touha vytvořit krásné originální plavky, které si žena nebude muset objednávat ze zahraničí, aby se odlišila od ostatních žen a cítila se tak výjimečně.

Jsem mladá maminka, studentka ekonomie a začínající podnikatelka Martina. Ano tenhle hard jsem si naložila najednou a dobrovolně.. :) Snažila jsem se vytvořit nejenom novou módní značku, ale spíše vytvořit pro české ženy dokonalé plavky odrážející jejich životní styl, říkajíc jsem bezstarostná, milující zábavu a aktivní životní styl. Pussiny Bikini umožňuje tak dívkám cítit se pohodlně, sebejistě a bezstarostně ve své vlastní kůži. Pussiny Babes, tak to jsou ženy smějící se, žijící život naplno, milující samy sebe a oplývají energií, kterou by chtěla každá žena.

Jsi i ty moje nová Pussiny Babe? :))

Mám toho spoustu na srdci, a tak mi dovolte být lehce sentimentální. Protože tohle vše co jsem vytvořila má dlouhý příběh..

Snila jsem o tom, jak mé plavky budou nosit sebevědomé ženy a teď se vše stává realitou. Před rokem a půl jsem se na svůj sen tak upnula, že jsem vyrazila za inspirací, trhem a hlavně sebepoznáním na Bali. Měla jsem to obrovské štěstí, že jsem na svých cestách poznala silnou ženu Anet, která mi dodala víru a sílu tohle vše uskutečnit. Touto cestou ti od srdce děkuji, bez tvé energie, kterou si mi předala, bych se pořád bála. Jeden den mi si mi řekla.. „Martinko, jsi silná ženská, v životě si už překonala to o čem se ani nikomu nesnilo, a já v tebe věřím, máš talent a ten správný cit. Tak to udělej, neodkládej to, neboj se, dej do toho celé své srdce a uvidíš, že karma ti to vše jednou vrátí.“ A od té doby na svém snu denně pracuji, věřím v sama sebe a musím říct, že mě to dělá neskutečně šťastnou..

Dále bych chtěla šíleně moc poděkovat Honzíkovi Diblíkovi, mému grafickému designerovi, který převedl všechny mé myšlenky z papíru do grafické podoby a vytvořil mi web. Jsi jedna z těch nejčistších duší, které jsem kdy poznala. Měl si se mnou tolik trpělivosti a pochopení, že já sama tě obdivuji za tvůj ledový klid a otevřenou mysl.

Také bych chtěla poděkovat mému partnerovi Petrovi. Děkuji ti lásko za tvou podporu, za čas, který si mi věnoval, abych se mohla realizovat, za sílu, kterou si mi denně dodával, abych se svého snu nevzdala, za tvou každodenní pomoc a společné tvoření mého snu. Děkuji ti lásko že ve mně tak věříš, tohle je pro mě velké požehnání, mít vedle sebe takovou obrovskou bytost.

Chci také poděkovat mé sestře Kateřině, kterou miluji, a od samotného začátku mi pomáhá financovat můj sen a dodává mi víru. Věří ve mně, věří v mé schopnosti a jedině ona je má spřízněná duše. Děkuji také celé své rodině za podporu a čas, který mi obětovali na úrok svého vlastního pohodlí a svých plnění snů.. A ze všeho nejvíce děkuji své dceři Emmičce, která mě svou nadpozemskou dokonalosti donutila se zvednout, zkusit si jít za svými sny, a být jí tak obrovskou inspirací a vzorem. Tohle všechno je pro tebe fiškusku můj, miluji tě Emmi..

A v poslední řadě chci poděkovat všem mladým a krásným ženám, které se rozhodly mě podpořit.. Není krásnější pocit než vědět, že se líbí to co jsem vytvořila, věříte ve mne a chcete mne takto podpořit. Jste všechny úžasné..

Martina